BEAUTY Clinic

Naše kosmetické centrum nabízí různé druhy masáží, přístrojovou lymfodrenáž (možné i zábaly) a kosmetická ošetření. Nechte se rozmazlovat kosmetikou značky Sothys PARIS v příjemném a luxusním prostředí v centru Prahy kousek od Národní třídy.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

V našem salonu je využíván unikátní lymfodrenážní přístroj, kde IR teplo rozšiřuje krevní a lymfodrenážní cesty, dochází k většímu průtok krve a lymfy, tlaková drenáž tím nabývá maximální efektivnosti. Účinně pomáhá odstraňovat otoky a zlepšuje stav celulitidy. Nebo lze také jej využít pro prevenci například proti křečovým žilám  a k celkové relaxaci.

Dále je možné u nás podstoupit plynné procedury jako jsou „Suchá uhličitá koupel“  nebo „Oxygenoterapie“. 

OXYGENOTERAPIE

V této době je obzvláště oxygenoterapie (kyslíková terapie) velmi vyhledávaná, jelikož pomáhá s rekonvalescencí klientům po nemoci covid-19.  Inhalací kyslíku o čistotě 92% podpoříme detoxikaci organismu a posílení imunity. Kyslíková terapie pomůže vašemu organismu v boji proti znečištěnému ovzduší. Oxygenoterapie zmírňuje stres a jeho následky.

SUCHÁ UHLIČITÁ KOUPEL

Uhličitá koupel za pomocí CO2 je jednou z nejstarších léčebných a rehabilitačních procedur používaných v lázeňství. Oproti vodním uhličitým koupelím je tato metoda prováděna za sucha v plynové lázni a umožňuje intenzivnější proniknutí CO2 pokožkou. Nová detoxikační metoda pomocí CO2 v uzavřeném prostoru vede k regeneraci celého těla. Odplavuje jedovaté látky z těla i kůže, upravuje hormonální rovnováhu v těle, silně regeneruje organismus a příznivě působí na kůži, cévní systém, mozek, nervový systém, bolesti, deprese a lymfatický systém.

kosmetika používána v salonech krásy a wellness po celém světě

hloubková diagnostika pleti za pomoci speciální mikrokamery

pro ženy, které chtějí být stále krásné a mít jistotu kvalitní péče o tělo a pleť

omlazení, zeštíhlení a zpevnění kontur, ale i léčebné procedury pro udržení dobré fyzické kondice a vitality

Lymfodrenáž

Kosmetika

Masáže

Plynné
procedury

Najdete nás:

Palác METRO
Národní 961/25 
Praha 1

Otevírací doba:
Po, Út, Čt, Pá: 9 – 18
St: 9 – 20
So, Ne – zavřeno

Kontaktujte nás:
Telefon: 606 022 022
Email: kralovaj@lbcc.cz

Kontaktní informace

Pobočka VivaVitalis

Havelská 517/14,
Praha 1 - Staré město

Pokud máte dotaz, můžete nás kontaktovat rychlým online formulářem a náš odborný koordinátor Vám odpoví do 24 hodin.